Длительное устройство 6 В - 12 В, 220 В, 70 А на -3013

Длительное устройство 6 В - 12 В, 220 В, 70 А на -3013 ##от компании## ЧП Король - ##фото## 1
3 699 ₴
В наличии

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Делівері
Укрпошта
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Банковская карта (Liqpay)
Наложенный платеж
Оплата при самовывозе по г. Івано-франківськ, львів, Київ, Луцьк, Дніпро
Оплата курьеру по г. КУрєру (Картой)
Оплата частями
Показать все 6 способов оплаты

Описание

Пускозарядний пристрій AT-3013 допоможе завести автомобіль, коли заряду акумулятора недостатньо для пуску двигуна. Цим пристроєм можна заряджати акумуляторні батареї ємністю до 100 Аг з живленням постійної напруги 6 В та 12 В. Пускозарядний пристрій INTERTOOL AT-3013 підключається до мережі з напругою 230В та частотою 5 0Гц. Передня панель пускозарядного пристрою AT-3013 досить інформативна та зрозуміла. На ній розміщені два перемикача та два світлодіодних індикатора.

Як проводити зарядку акумуляторної батареї?

Перш ніж приступити до зарядки, зніміть батарею з транспортного засобу. Після цього перемикач "Вибір функцій" встановіть в положення "Зарядка", а перемикач "Вибір налаштувань" - в положення, що відповідає напрузі акумуляторної батареї. Увімкніть пристрій в мережу, стрілочний індикатор на панелі показує струм зарядки. При повністю зарядженій батареї стрілка знаходиться біля нуля. Після закінчення зарядки загориться індикатор на передній панелі пускозарядного пристрою. Не забувайте про полярність при з'єднанні пристрою з акумуляторною батареєю.

Як проводити запуск двигуна за допомогою пускозарядного пристрою AT-3013?

Спочатку необхідно зарядити батарею протягом 20-40 хв. Після цього необхідно встановити перемикач "Вибір функцій" в праве положення, а перемикач "Вибір налаштувань" у крайнє ліве положення, при цьому загориться індикатор "Закінчення зарядки". Далі можна заводити двигун. Якщо протягом 10-15 сек. двигун не завівся, наступну спробу слід проводити через 10 хв. Індикатор "Закінчення зарядки" при запуску двигуна гасне. Зберігати зарядний пристрій необхідно в закритих приміщеннях при мінімальній вологості повітря, а також навколишній температурі повітря від -10°C до + 30°C. При тривалому зберіганні зарядного пристрою з температурою навколишнього повітря менше -10°C, перед включенням пристрою, дайте йому прогрітися в теплому приміщенні, як мінімум 1 годину.

Рекомендуємо вам, перш ніж починати роботу, ознайомитися з інструкцією по експлуатації!

Характеристики

Код товара
AT-3013
Производитель
INTERTOOL
Страна производства
Китай
Тип
зарядное
Вес
5.75 кг
Гарантия
12 месяцев
Объем
0,014786
Напряжение питания
230 В
Потребляемая мощность
140 Вт
Емкость аккумулятора
100 А*ч
Пусковой ток
70 А
Выходное напряжение постоянного тока
6 12 В