Компрессор 24 л, 0,75 кВт, 220 В, 8ATM, 145 л/волны, с низким уровнем шума, маскированные

Компрессор 24 л, 0,75 кВт, 220 В, 8ATM, 145 л/волны, с низким уровнем шума, маскированные

Компрессор 24 л, 0,75 кВт, 220 В, 8ATM, 145 л/волны, с низким уровнем шума, маскированные ##от компании## ЧП Король - ##фото## 1
6 599 ₴
В наличии

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Делівері
Укрпошта
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Банковская карта (Liqpay)
Наложенный платеж
Оплата при самовывозе по г. Івано-франківськ, львів, Київ, Луцьк, Дніпро
Оплата курьеру по г. КУрєру (Картой)
Оплата частями
Показать все 6 способов оплаты

Описание

Ця модель компресора може використовуватись майже для будь-яких робіт, де необхідне стиснене повітря. Широке використання компресор PT-0022 знайшов в медицині, в стоматологічних кабінетах для зубопротезних установок, в промисловості, в домашніх умовах (наприклад - аерографія). Основними особливостями компресора є його здатність працювати без мастила і надзвичайно низький рівень шуму.

Особливості

Низький рівень шуму (63 дБ);

Абсолютно чисте повітря на виході;

Безмасляний;

Коаксіальний привід;

Фільтр з регулятором тиску;

Автоматика;

Струмовий захист на корпусі компресора з кнопкою перезапуску;

Клапан аварійного скидання тиску;

Це досягається тим, що кільце поршня виготовлене із самозмащувального матеріалу з дуже низьким коефіцієнтом тертя. Не зважаючи на свою продуктивність та наявність двох циліндрів компресор має досить низьке енергоспоживання. Потужність електродвигуна складає 750 Вт. Продуктивність компресора складає 145 л/хв., а робочий тиск - 8 атм. На ресивері встановлено блок автоматики компресора: вимірювач, регулятор тиску, випускний клапан з фільтром та два манометра. Призначення манометрів - показувати вхідний і вихідний тиск. За допомогою регулюючого гвинта можна задавати необхідний тиск на виході. Фільтр затримує всі дрібні часточки на виході з ресивера, щоб на пневматичний інструмент надходило якомога чистіше повітря.

Для пересування по робочому майданчику компресор має два колеса і зручну рукоятку, з'єднану з ресивером. Опорна ніжка максимально гасить вібрації компресора і відіграє роль амортизуючого елементу. Нижня частина ресивера має клапан для зливу конденсату, який може періодично утворюватися в процесі роботи. Тому не забувайте зливати конденсат з ресивера. В іншому випадку стиснуте повітря, що подається на пневмоінструмент, може містити дрібні часточки вологи, що для фарбування, наприклад, не бажано.

Компресори №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.

Характеристики

Код товара
PT-0022
Производитель
INTERTOOL
Страна производства
Китай
Вес
22.65 кг
Объем ресивера
24 л
Количество цилиндров
2 шт.
Тип
безмасляный
Мощность
0,75 Вт
Гарантия
12 месяцев
Производительность
145 мл/мин
Объем
0,075790
Напряжение питания
220 В
Рабочее давление
8 бар
Уровень шума
63 дБ
Тип двигателя
асинхронный однофазный
Тип привода
коаксиальный
Диаметр шланга (")
6-8